Секція „Фізика та технологія наносистем”
Головуючі: Дідора
Т.Д.., Салій Я.П.
Читальна зала бібліотеки
|
Секція „Фізика
конденсованого стану”
Головуючий: Дідух
Л.Д.
Зала засідань вчених рад
|
|
11:40-12:20
|
Салій Я.П. (Прикарпатський
національний університет імені Василя Стефаника)
„Підсистема
дефектів у тонкоплівкових напівпровідникових структурах”. |
11:40-12:20
|
Держко О.В. (Інститут фізики конденсованих систем
НАН України, м. Львів)
„Плоскозонний феромагнетизм Мільке-Тасакі”
|
|
12:20-12:40
|
Бойчук В.І. (Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка)
„Спектр сферичної
квантової точки з двома іонами домішки”
|
12:20-12:40
|
Лісний Б.М. (Інститут фізики конденсованих систем
НАН України, м.Львів)
Основний стан і термодинаміка спін-1/2 асиметричного
ромбічного ланцюжка Ізінга-Гайзенберга
|
|
12:40-12:50
|
Сокольник О.А. (Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка)
„Вплив форми квантової точки гетеросистеми GaAs/AlAs на
коефіцієнт поглинання при міжрівневих діркових переходах”
|
12:40-12:50
|
Рувінський Б.М. (Івано-Франківський національний
технічний університет нафти і газу)
„Оптична прозорість допованого графену у постлінійному
відгуку”
|
|
12:50-13:00
|
Пазюк Р.І. . (Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка)
„Спектр електронів та екситонів у надгратках зі сферичних
квантових точок”
|
12:50-13:00
|
Кардашев Д.Л. (Одеська національна морська
академія)
„Локальна густина електронних станів графену”
|
|
13:00-
13:10
|
Бойко І.В. (Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича)
„Теорія активної провідності квантового каскадного лазера
у поперечному магнітному полі”
|
13:00-
13:20
|
Швець В.Т. (Одеська національна академія харчових
технологій)
„Рівняння стану металічного гелію. Металічний гелій та
внутрішня будова Юпітера”
|
|
13:10-
13:20
|
Дзундза Б.С. (Прикарпатський
національний університет імені Василя Стефаника)
„Поверхневі явища і механізми розсіювання в тонких плівках
напівпровідникових сполук”
|
13:20-
13:30
|
Загладько І.М. (Інститут фізики конденсованих
систем НАН України)
Модель типу Юкави в теорії прямих взаємодій: проблеми
пуанкаре-інваріантності та унітарності матриці розсіянняня
|
|
13:20-
13:30
|
Войтко М.В. (Фізико-механічний інститут імені
Г.В.Карпенка НАН України)
„Резонансне розсіювання пружної SH-хвилі дефектом на
поверхні з'єднання пластини і півпростору”
|
|
|
13:30-14:30 Перерва
на обід
|
|
Секція „Фізика та технологія наносистем”
Головуючий: Бойчук
В.І.
Читальна зала бібліотеки
|
Секція „Фізика
конденсованого стану”
Головуючий: Держко
О.В.
Зала засідань вчених рад
|
|
14:30-15:10
|
Лукіянець Б.А. Національний університет «Львівська
політехніка»
Нанооб’єкти з
точки зору електроніки
|
14:30-15:10
|
Дубленич Ю.І. (Інститут фізики конденсованих систем НАН
України, м. Львів)
„Континуум
аперіодичних структур у ґратковому газі на трикутній ґратці”
|
|
15:10-15:30
|
Прокопів В.В. (Прикарпатський національний
університет імені Василя Стефаника)
„Механізми формування дефектної підсистеми у парофазних
конденсатах кадмій телуриду”
|
|
15:10-15:30
|
Дідух Л.Д. (Тернопільський національний
технічний університет імені Івана Пулюя)
„Модифікована
форма полярної моделі: ефекти
міжелектронних
взаємодій”
|
|
15:30-15:40
|
Коровицький А.М. (Луцький національний технічний
університет)
„Оптимізація технології отримання стабільного плазмового
розряду у вакуумній камері ВУП5М при магнетронному розпорошенні”
|
|
15:30-15:50
|
Купоров В.М. (Інститут фізики конденсованих систем НАН
України, м. Львів)
Динаміка бінарних
нейтральних та іонних рідин: підхід узагальнених колективних мод і теорія
збурень
|
|
15:40-15:50
|
Дзундза Б.С. (Прикарпатський
національний університет імені Василя Стефаника)
„Автоматизована установка для вимірювання кінетичних
коефіцієнтів тонких плівок”
|
|
15:50-16:00
|
Романік Р.В. (Інститут фізики конденсованих систем НАН
України, м. Львів)
Термодинамічні
функції тривимірної ізінгоподібної моделі в зовнішньому полі
|
|
15:50-16:00
|
Яворський Я.С. (Прикарпатський національний
університет імені Василя Стефаника)
„Конструктивні особливості вакуумних мікропічок для
осадження тонких плівок і наноструктур”
|
|
16:00-16:10
|
Ліщинський І.М. (Прикарпатський
національний університет імені Василя Стефаника)
„Процеси формування і структура парофазних конденсатів
кадмій телуриду”
|
16:00-16:10
|
Крупніцька О.М. (Львівський національний університет
імені Івана Франка)
Низькотемпературні
властивості деформованого ромбічного спінового ланцюжка у сильному магнітному
полі
|
|
16:10-16:30
|
Перерва на каву
|
16:10-16:30
|
Перерва на каву
|
|
Секція „Фізика та технологія наносистем”
Головуючі: Пелещак Р.М.,
Прокопів В.В.
Читальна зала бібліотеки
|
Секції „Фізика конденсованого стану”, „Фізика
напівпровідників і діелектриків”, „Фізика
та технологія наносистем”
Головуючі: Лукіянець
Б.А..,Швець В.Т.
Зала засідань вчених рад
|
|
16:30-16:50
|
Бачук В.В. (Прикарпатський національний університет
імені Василя Стефаника)
„Процеси освальдівського дозрівання у наноструктурах
плюмбум телуриду, вирощених із парової фази”
|
16:30-16:40
|
Наговська І.В. (Фізико-механічний
інститут імені Г.В. Карпенка НАН України, м.Львів)
„Фізичний
механізм впливу водню на константу магнітострикції сплавів на основі
d–перехідних та рідкісноземельних металів”
|
|
16:50- 17:00
|
Яворський Я.С. (Прикарпатський національний
університет імені Василя Стефаника)
„Топологічні особливості зародження і росту наноструктур
металічного срібла у наноструктурах Ag|BbTe| слюда”
|
16:40- 16:50
|
Рацька Н.Б. (Фізико-механічний інститут імені
Г.В. Карпенка НАН
України, м.Львів)
„Вплив параметрів
оксидування на структурно-фазовий стан та властивості сплаву системи Nb-Ti”
|
|
17:00- 17:10
|
Ткачук А.І. (Прикарпатський національний
університет імені Василя Стефаника)
„Методи визначення теплопровідності тонкоплівкових
конденсатів”
|
16:50- 17:00
|
Пташник В.В. (Національний університет «Львівська
політехніка»)
„Зміна
гідрофобності активованого вугілля в результаті обробки електрохімічно
активованими водними розчинами”
|
|
17:10- 17:20
|
Никируй Р.І. (Прикарпатський національний
університет імені Василя Стефаника)
„Оптимізація процесу вирощування тонкоплівкових структур
ZnS методом газодинамічного потоку пари”
|
17:00- 17:10
|
Матулка Д.В. (Національний університет «Львівська
політехніка»)
Імпедансний
відгук та квантова ємність клатратів конфігурації неорганічний напівпровідник
/ органічний контент
|
|
17:20- 17:30
|
Лесюк Р.І. (Інститут прикладних проблем механіки і
математики імені Я.С. Підстригача НАН України)
„Формування нанозернистих товстих плівок срібла як
струмопровідних елементів друкованих плат”
|
17:10- 17:20
|
Біщанюк Т.М. (Національний університет «Львівська
політехніка»)
Формування та
властивості інтеркалаткних наноструктур конфігурації неорганічний
напівпровідник / сегнетоелектричний рідкий кристал
|
|
17:30- 17:40
|
Шарабура О.М. (Фізико-механічний інститут імені
Г.В. Карпенка НАН України)
Вплив країв діафрагми на ближнє поле конічного зонда за
осесиметричного збудження
|
17:20- 17:30
|
Курепа А.С. (Національний університет «Львівська
політехніка»)
Дослідження
інтеркаляції йоду на поверхні активованого вуглецевого матеріалу
|
|
|
|
17:30- 17:40
|
Кравченко В.М. (Київський нац. університет імені
Тараса Шевченка)
Спектральні властивості іридовірусу комара, його капсидних
білків, ліпідів та ДНК
|
|