АПТЕПФ 2012
Головна | ПРОГРАМА на 20 вересня 2012р. | Реєстрація | Вхід
Неділя
22.10.2017
22:21
Вітаю Вас Гість | RSS

Програма наукової конференції

"Актуальні проблеми теоретичної, експериментальної та прикладної фізики”

 20 вересня 2012 р., четвер

 8:30 - 10:50   Реєстрація учасників конференції  -  кафедра фізики Тернопільського національного технічного університету імені І. Пулюя (вул. Руська, 56, корпус №2, 2 поверх,  к.40)

 10:00 - 10:50  - Екскурсія до музею Івана Пулюя у ТНТУ

 Читальна зала науково-технічної бібліотеки Тернопільського національного технічного університету імені І. Пулюя (вул. Руська, 56, корпус №2, 3 поверх)

11:00

Відкриття конференції. Вітальне слово ректора ТНТУ Петра Володимировича Яснія. Привітання учасникам конференції.

 

Перше пленарне засідання (Головуючий: Мриглод І.М.)

 

11:10 - 11:40

Шендеровський В.А. (Інститут фізики НАН України, м. Київ)

„Деякі аспекти з історії становлення фізики напівпровідників в Україні”

 

11:40 - 12:20

Литовченко В.Г. (Інститут фізики напівпровідників імені В.Є. Лашкарьова НАН України, м. Київ)

„Сонячна енергетика - досягнення і перспективи”

 

12:20 - 13:00

Фреїк Д.М.  (Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, м. Івано-Франківськ)

„Напівпровідникові наноструктури і проблеми термоелектрики”

 

13:00 - 13:30

Нищенко М.М. (Інститут металофізики iм. Г.В.Курдюмова НАН України, м. Київ )

Фізичні явища і ефекти в багатошарових вуглецевих нанотрубках і можливості їх застосування

 

13:30-14:30  Перерва на обід

 

Паралельні секції

 

Секція „Фізика та технологія наносистем”

Головуючий: Нищенко М.М.

Читальна зала бібліотеки

Секція „Фізика напівпровідників і діелектриків”

Головуючий: Литовченко В.Г.

Зала засідань вчених рад

 

14:30-15:10

Пелещак Р.М. (Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка)

„Роль електрон-деформаційних ефектів у формуванні акустоелектронних, акустооптичних та баричних властивостей квантово-розмірних систем”

14:30-15:10

Козицький С.В. (Одеська національна морська академія)

„Електричні властивості ZnS, отриманого  методом самопоширюваного високотемпературного синтезу СВС”

 

15:10-15:30

Юрчишин І.К. (Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника)

„Квантово-розмірні ефекти у наностуктурах на основі сполук IV-VI”.

15:10-15:30

Дзумедзей Р.О. (Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника)

„Термоелектричні властивості легованого плюмбуму телуриду та твердих розчинів на його основі”

 

15:30-15:40 

Товстюк Н.К. (Львівський національний університет імені Івана Франка)

„Умови фазового переходу в підсистемі літієвого інтеркалянта в шаруватих кристалах”

15:30-15:50 

Оліх О.Я. (Київський національний університет імені Тараса Шевченка)

„Вплив ультразвуку на термоемісійні процеси в Mo/n-n+-Si структурах”

 

15:40-15:50 

Матулка Д.В. (Національний університет «Львівська політехніка»)

Li+ - інтеркаляційне струмоутворення у супра­молекулярних ансамблях ієрархічної архітектури”

 


15:50-16:00 

Білинський І.В. (Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка)

„Природа зсуву Стокса в напівпровідникових квантових точках поміщених в напівпровідникову матрицю”

15:50-16:00 

Тимочко М.Д. (Інститут фізики напівпровідників імені В.Є. Лашкарьова, м.Київ)

„Вплив ультразвукового навантаження на електропровідність монокристалів CdTe:Cl”

 

16:00-16:10 

Михайлова Г.Ю. (Інститут металофізики імені Г.В. Курдюмова НАН України, м. Київ)

„Электропроводность нанокомпозита LaNi5–углеродные нанотрубки”

16:00-16:10 

Луньов С.В. (Луцький національний технічний університет)

„Вплив інверсії типу (L1-D1) абсолютного мінімуму на тензочутливість кристалів германію”

 

16:10-16:20 

Сидорченко І.М. (Інститут металофізики імені Г.В. Курдюмова НАН України, м. Київ)

„Эмиссионное преобразование солнечной энергии в электрическую с использованием наноструктурных катодов”

16:10-16:20 

Балабан О.В. Національний університет «Львівська політехніка»

„Прояви впливу ультразвуку на характеристики вуглецевих матеріалів”

 

16:20 - 16:40

Перерва на каву

16:20 - 16:40

Перерва на каву

 

Секція „Вплив НВЧ та лазерного випромі­нювання на властивості речовини”

Головуючі: Нікіфоров Ю.М., Головко Л.Ф.

Читальна зала бібліотеки

Секція „Фізика напівпровідників і діелектриків”

Головуючий: Шендеровський В.А.

Зала засідань вчених рад

 

16:40 - 17:20

Головко Л.Ф. (Національний технічний університет «Київський політехнічний інститут»)

„Новітні лазерні технології в поверхневій обробці матеріалів”

16:40 - 16:50

Фрасуняк В.М. (Чернівецький національний  університет імені Ю.Федьковича)

„Фотоелектричні властивості гетероструктур ITO/n-GaP/n+-GaP, виготовлених спрей-піролізом”

 

17:20 - 17:30

Блощицин М.С. (Національний технічний університет «Київський політехнічний інститут»)

Підвищення ефективності процесу лазерного газопорошкового наплавлення застосуванням енергії плазмового струменя

16:50-17:00

Смолінський М. М. (Чернівецький національний  університет імені Ю.Федьковича)

„Синтез нанокристалів сульфіду кадмію методом ультразвукового спрей-піролізу”


17:00 - 17:20

Горічок І.В. (Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника)

„Термодинаміка дефектних підсистем кристалів сполук II-VI, IV-VI”


17:30 - 17:50

Нікіфоров Ю.М. (Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя)

Лазерні ударні хвилі малої амплітуди: особливості впливу та застосування


17:20 - 17:40

Вадюк М.П. (Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника)

„Дефектна підсистема і властивості ізовалентно легованих кристалів цинк селеніду”


17:50- 18:10

Онісімчук В.В.  (Інститут прикладних проблем механіки та математики імені Я.С.Підстригача НАН України, м. Львів)

„Лазерна ударно-хвильова обробка нанопорошкового ZnO”


17:40 - 17:50

Кость Я.Я. (Національний університет «Львівська політехніка»)

Відтворювані технології вирощування напівпровід­никових віскерів


18:10-18:30

Трохимчук П.П. (Східно європейський національ­ний університет імені Лесі Українки, м. Луцьк)

„Релаксаційна оптика та синергетика”

17:50 - 18:00

Гургула Г.Я. (Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника)

„Кристалохімія точкових дефектів та їх комплексів у нестехіометричних те легованих кристалах цинк халькогенідів”


 


18:00 - 18:10

Туровська Л.В. (Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника)

„Кристалохімічні моделі точкових дефектів кристалічних структур на основі германій, станум і плюмбум телуридів”

 

18:10 - 18:20

Паращук Т.О. (Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника)

„Квантово-хімічний аналіз фазових переходів у кристалах цинк халькогенідів”

 

18:20 - 18:30

Гевак Т.П. (Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника)

„Особливості розрахунку кінетичних параметрів кристалів PbTe:Sb(Bi)”

 

19:30 - дружня вечеря (Українська ресторація «Старий млин», вул. Бродівська, 1А. Координати: 49°33'35''N, 25°36'1''E)

В програмі можливі зміни!

Програма на 21 вересня 2012 р., п'ятницю
Форма входу
Пошук
Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright MyCorp © 2017
Створити безкоштовний сайт на uCoz